در باره‌ی اینفوامن

از ما بیشتر بدانید

درباره‌ی شکل‌گیری، سوابق، رویکرد و ساختار اینفوامن

خدمات ما

اینفوامن طیف جامعی از خدمات مدیریت فناوری اطلاعات را ارائه می‌دهد که شامل خدمات راهبری (حاکمیت) فناوری و امنیت اطلاعات، برنامه‌ریزی راهبردی فناوری اطلاعات، پیاده‌سازی انواع سیستم‌های مدیریت نظیر سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)، سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار (BCMS) و نیز خدمات فنی مکمل مانند تست نفوذ، ارائه راه حل‌های نرم‌افزاری مانند مشاوره در تامین و پیاده‌سازی محصولات مرتبط می‌باشد.

مأموریت ما

مأموریت اینفوامن ارائه خدمات حرفه‌ای مدیریت فناوری اطلاعات در پاسخ به نیازهای روزافزون این حوزه در کشور است و رسالت بنیادی خود را کمک به ارزش‌آفرینی فناوری اطلاعات در سازمان مشتری، با تکیه بر توانمندی و دانش تخصصی همکاران خود می‌داند.

هویت ما

هویت اینفوامن بر پایه دقت، تعهد و نوآوری شکل گرفته است. بنیانگذاران، مدیران و کارکنان اینفوامن کسانی بوده و هستند که بالاترین رضایت خود را در انجام افتخارآمیز کاری با کیفیت و همراستا با نیاز و خواسته واقعی مشتریان می‌دانند. مواجهه با چالش‌ها و مسائل جدید، همواره برای اینفوامن عامل تحرک و پویایی بوده و نقشی مهم در تکامل و بالندگی مجموعه ایفا کرده است.

تاریخچه اینفوامن

همزمان با معرفی اولین استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (BS 7799) ، شرکت اینفوامن در سال ۱۳۸۲ توسط جمعی از مهندسین کارآزموده و با سابقه و با هدف ارائه خدمات حرفه‌ای امنیت اطلاعات در کشور، پایه‌گذاری شد. 

از بدو تاسیس، حضور فعال در فضای تجاری کشور به منظور ارائه خدمات و محصولات، اینفوامن را مصمم ساخت تا تمام توان مدیریتی و تخصصی خود را نسبت به کسب رضایت مشتریان به عنوان مهمترین سرمایه‌ شرکت به کار گیرد. همچنین تلاش برای پیشتاز‌بودن در عرصه مدیریت فناوری اطلاعات کشور و ارائه خدمات با کیفیت ممتاز در سطح حرفه‌ای، به عنوان یکی از جهت‌گیری‌های اینفوامن، سرلوحه انجام همه امور قرار گرفته است. 

تجارب موفق

افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم در دوره‌ی فعالیت خود در این صنعت با بکارگیری ده‌ها تن از زبده‌ترین جوانان متخصص ایرانی، اعتماد مشتریانی صاحب نام را به خود جلب نماییم؛ مشتریانی که نام آن‌ها افتخار شرکت و گواهی بر وسعت فعالیت، کیفیت خدمات و نیز میزان اعتماد آنان است.

گروه شرکت‌های مپنا، صنایع خودرو سازی سایپا، بانک مرکزی (شرکت کاشف)، بانک ملی ایران، بانک ملت، شرکت خدمات انفورماتیک، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک سینا، سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی برخی از مشتریان صاحب نام اینفوامن هستند.

مشخصه‌های متمایز ما

تلفیق نگرش و تیم‌های مجرب سیستمی و فنی و همچنین قرارگرفتن خدمات و محصولات متنوع در کنار یکدیگر، موجب شده است اینفوامن به شرکتی توانمند در اجرا و پیاده‌سازی پروژه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات تبدیل گردد.

از آنجایی که اینفوامن خود را متعهد می‌داند آنچه را که به عنوان خدمات و محصولات مدیریت فناوری اطلاعات به بازار IT کشور عرضه می‌کند دارای بنیان‌های محکم علمی و تحقیقاتی باشد، همواره به اصل اساسی تحقیق و توسعه در حوزه آخرین فناوری‌های روز عنایت داشته و از تجارب آن جهت استمرار حضور در سطح اول ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات بهره می‌جوید.

ارتقاء سطح دانش کارشناسان شرکت با استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی و آشنایی آنان با دستاوردهای علمی داخل و خارج از کشور همواره در دستور کار اینفوامن قرار داشته است. گردآوری افراد متخصص دارای مدارک بین‌المللی در حوزه‌های امنیت، تداوم کسب‌وکار و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات -که بعضاً دارندگان آن در سطح کشور بسیار محدود و انگشت شمارند- را می‌توان جزو بزرگ‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه‌های این شرکت دانست؛ به ویژه که قرار گرفتن این افراد در کنار یکدیگر هم‌افزایی کم نظیری ایجاد می‌کند

پروژه موفق خاتمه یافته
+
award-icon
سازمان بزرگ از مشتریان اینفوامن
+
company-enterprise
سال سابقه خدمات
221450cc7567bf8eb858da06f656b3f1