دربــــــاره‌ی
اینفــوامـــن

About Infoamn

هویــــت مـا

هویت اینفوامن بر پایه دقت، تعهد و نوآوری شکل گرفته است. بنیانگذاران، مدیران و کارکنان اینفوامن کسانی بوده و هستند که بالاترین رضایت خود را در انجام افتخارآمیز کاری با کیفیت و همراستا با نیاز و خواسته واقعی مشتریان می‌دانند. مواجهه با چالش‌ها و مسائل جدید، همواره برای اینفوامن عامل تحرک و پویایی بوده و نقشی مهم در تکامل و بالندگی مجموعه ایفا کرده است.

مــأموریــت مـا

مأموریت اینفوامن ارائه خدمات حرفه‌ای مدیریت فناوری اطلاعات در پاسخ به نیازهای روزافزون این حوزه در کشور است و رسالت بنیادی خود را کمک به ارزش‌آفرینی فناوری اطلاعات در سازمان مشتری، با تکیه بر توانمندی و دانش تخصصی همکاران خود می‌داند.

خدمـــات مـا

اینفوامن طیف جامعی از خدمات مدیریت فناوری اطلاعات را ارائه می‌دهد که شامل خدمات راهبری (حاکمیت) فناوری و امنیت اطلاعات، برنامه‌ریزی راهبردی فناوری اطلاعات، پیاده‌سازی انواع سیستم‌های مدیریت نظیر سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)، سیستم مدیریت تداوم کسب‌وکار (BCMS) و نیز خدمات فنی مکمل مانند تست نفوذ، ارائه راه حل‌های نرم‌افزاری مانند مشاوره در تامین و پیاده‌سازی محصولات مرتبط می‌باشد.

مشــخصــه‌های
متـمایــز مــا

نگرش ما به ماهیت خدمات

تلفیق نگرش و تیم‌های مجرب سیستمی و فنی و همچنین قرارگرفتن خدمات و محصولات متنوع در کنار یکدیگر، موجب شده است اینفوامن به شرکتی توانمند در اجرا و پیاده‌سازی پروژه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات تبدیل گردد.

تحقیق و توسعه

از آنجایی که اینفوامن خود را متعهد می‌داند آنچه را که به عنوان خدمات و محصولات مدیریت فناوری اطلاعات به بازار IT کشور عرضه می‌کند دارای بنیان‌های محکم علمی و تحقیقاتی باشد، همواره به اصل اساسی تحقیق و توسعه در حوزه آخرین فناوری‌های روز عنایت داشته و از تجارب آن جهت استمرار حضور در سطح اول ارائه خدمات تخصصی فناوری اطلاعات بهره می‌جوید.

آموزش، تخصص و نوآوری

ارتقاء سطح دانش کارشناسان شرکت با استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی و آشنایی آنان با دستاوردهای علمی داخل و خارج از کشور همواره در دستور کار اینفوامن قرار داشته است. گردآوری افراد متخصص دارای مدارک بین‌المللی در حوزه‌های امنیت، تداوم کسب‌وکار و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات -که بعضاً دارندگان آن در سطح کشور بسیار محدود و انگشت شمارند- را می‌توان جزو بزرگ‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه‌های این شرکت دانست؛ به ویژه که قرار گرفتن این افراد در کنار یکدیگر هم‌افزایی کم نظیری ایجاد می‌کند